-
Szisza - dzban po wypaleniu i szkliwieniu
21740 odwiedzin
-
Image 3474
13782 odwiedzin
-
Image 3475
11853 odwiedzin
-
Image 3476
12382 odwiedzin
-
Image 3477
12462 odwiedzin
-
2014-07-06 03.32.31
9642 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11529 odwiedzin
-
2014-07-06 16.01.16
9160 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11234 odwiedzin
-
Taśma (zwykłą, do pakowania) zaznaczamy wewnętrzne brzegi pieca - klejącą się stroną do góry. Końce podwijamy i przyklejamy do boków pieca.
Następnie zamykamy wieko i przyklejamy końce taśmy do wieka (na zdjęciu prawa taśma już przeklejona, lewa jeszcze nie). Dociskamy wieko i otwieramy. Dociskamy taśmę i mamy dokładny obrys komory na wieku. Możemy nakładać warstwę zaprawy/kleju. Patrz następne zdjęcie...
19916 odwiedzin
-
Wieko z przyklejoną taśma (wcześniej naniosłem trochę kleju w miejscu gdzie wiedziałem ze nie będzie nachodził na ścianki).
21811 odwiedzin
-
Image 11902
6821 odwiedzin
-
Strażnica w Kotowicach
6642 odwiedzin
-
Image 11906
6800 odwiedzin
-
Image 11903
6998 odwiedzin
-
Image 11907
3900 odwiedzin
-
Image 11904
6991 odwiedzin
-
Image 11898
6629 odwiedzin