-
Wieko z przyklejoną taśma (wcześniej naniosłem trochę kleju w miejscu gdzie wiedziałem ze nie będzie nachodził na ścianki).
21565 odwiedzin
-
Szisza - dzban po wypaleniu i szkliwieniu
21527 odwiedzin
-
Taśma (zwykłą, do pakowania) zaznaczamy wewnętrzne brzegi pieca - klejącą się stroną do góry. Końce podwijamy i przyklejamy do boków pieca.
Następnie zamykamy wieko i przyklejamy końce taśmy do wieka (na zdjęciu prawa taśma już przeklejona, lewa jeszcze nie). Dociskamy wieko i otwieramy. Dociskamy taśmę i mamy dokładny obrys komory na wieku. Możemy nakładać warstwę zaprawy/kleju. Patrz następne zdjęcie...
19674 odwiedzin
-
Image 3474
13662 odwiedzin
-
Image 3477
12332 odwiedzin
-
Image 3476
12259 odwiedzin
-
Image 3475
11723 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11403 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11125 odwiedzin
-
2014-07-06 03.32.31
9517 odwiedzin
-
2014-07-06 16.01.16
9055 odwiedzin
-
Image 11903
6987 odwiedzin
-
Image 11904
6982 odwiedzin
-
Image 11902
6810 odwiedzin
-
Image 11906
6796 odwiedzin
-
Strażnica w Kotowicach
6635 odwiedzin
-
Image 11898
6619 odwiedzin
-
Image 11907
3886 odwiedzin