-
Szisza - dzban po wypaleniu i szkliwieniu
21632 odwiedzin
-
Image 3474
13755 odwiedzin
-
Image 3475
11819 odwiedzin
-
Image 3476
12338 odwiedzin
-
Image 3477
12417 odwiedzin
-
2014-07-06 03.32.31
9599 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11498 odwiedzin
-
2014-07-06 16.01.16
9118 odwiedzin
-
Dzień trzeci (niedziela, 6 lipca)
11200 odwiedzin
-
Taśma (zwykłą, do pakowania) zaznaczamy wewnętrzne brzegi pieca - klejącą się stroną do góry. Końce podwijamy i przyklejamy do boków pieca.
Następnie zamykamy wieko i przyklejamy końce taśmy do wieka (na zdjęciu prawa taśma już przeklejona, lewa jeszcze nie). Dociskamy wieko i otwieramy. Dociskamy taśmę i mamy dokładny obrys komory na wieku. Możemy nakładać warstwę zaprawy/kleju. Patrz następne zdjęcie...
19807 odwiedzin
-
Wieko z przyklejoną taśma (wcześniej naniosłem trochę kleju w miejscu gdzie wiedziałem ze nie będzie nachodził na ścianki).
21689 odwiedzin
-
Image 11902
6819 odwiedzin
-
Strażnica w Kotowicach
6638 odwiedzin
-
Image 11906
6799 odwiedzin
-
Image 11903
6993 odwiedzin
-
Image 11907
3896 odwiedzin
-
Image 11904
6986 odwiedzin
-
Image 11898
6625 odwiedzin